Home / نقد / نقد انیمه / انیمه GRANBLUE FANTASY The Animation

انیمه GRANBLUE FANTASY The Animation

وقتی خبر ساخت این انیمه را شنیدم رفتم سراغ بازیش که اونو دانلود کنم و با هزار و یک بدبختی بازی رو بازش کردم بازی فوق العاده زیبا و سنگینی بود به همین خاطرم با اینترنت به در نخوری که مخابرات در اختیار شهروندان ایران زمین قرار میده نمیشد بازی را ادامه داد. منم مجبور شدم بازی که اون همه منتظر شدم تا باز بشه پاک کنم.

گرافیک زیبای بازی در مجموعه ی تلوزیونی انیمه ای که کاملا بر اساس اتفاقات بازی ساخته شده بود تجلی پیدا کرده بود البته وقتی چهره ی کاراکترها را از دور می دیدی کمی ضعف طراحی خودشو نشون میداد که زیادم بد نبود.

داستان انیمه هم مثل دیدن قصه هایی بود که ما بین بازی برای بازیکن پخش میشه خوب بود و مسیری منطقی و ماجراجویانه داشت.

و میتونست شما را همزمان یاد ترکیبی از وان پیس و فاینال فانتزی با همدیگه بندازه!!

ولی تو قسمت ۱۲ یک دفعه کلی شخصیت بازی وارد انیمه شدند و تو قسمت ۱۳ قهرمان داستان تغییر جنسیت داد و ارکان داستان با ارائه ی شخصیت دختری که خیلی قویه و کلی دختر دیگه اطرافش اند در هم شکست…نمیدونم چه طور دختری که ۳۰ کیلو بیشتر نیست دور بازوش قد مچ دست منه چه طور میتونه با مایو با دمپایی ساحلی روی یخ با یه ضربه دشمن را با کلاه خود به زمین له کنه…اینم یکی از اعجایب دنیای فانتزیه…

چیزی که بیشتر منو به فکر انداخت مشکلیه که تو بازی های ماجراجویی ژاپن اصلا بهش اهمیت داده نمیشه و اون اینه که داستان با این پیش فرض نوشته شده که قهرمان داستان مرد حالا اگر شما بازی را با کاراکتر زن شروع کنید دیالوگ ها و واکنش ها عوض نمیشه و حتی جنسیت شخصیت مقابل هم تغییر نمی کنه و این خیلی بده!

انگار مدام یه دختر داره قربون صدقه ی یه دختر دیگه میره و شخصیت های مرد بازی مثل یه مرد باهاش رفتار می کنن و فقط دخترها بهش نزدیک اند. یه جورایی ترسناکه…مثل اینکه قهرمان شوجو مانگا یه مرد سیبیلویی باشه!؟

موسیقی خوب بود. صداپیشه ی اژدهای قرمز کوچولو همون صدا پیشه ی هاپی پری دم بود خیلی لذت برم یاد گذشته افتادم(^___^)~

About news

Check Also

انیمه bleach

   یکی ازانیمه ­های پر­طرفدار­، نه تنها­در سرزمین مادری که ساخته شده ، بلکه در­قاره …

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A