Home / نقد / نقد انیمه / انیمه Hakata Tonkotsu Ramens

انیمه Hakata Tonkotsu Ramens

اولین باره که شخصیت دختر داستان این قدر مرد از آب درمیاد…و اولین باره که می بینم تو یه انیمه به این راحتی آدم می کشند یعنی تو بقیه ی انیمه ها هم آدم می کشتند ولی دیگه این قدر رسمی و اداریش نکرده بودند به راحتی خرید نون از سر کوچه بری و با یه خورده پول سفارش کشتن یه آدمو بدی و اونام قبول کنند و کارمند قاتل استخدام کنند و اونم با سعی و کوشش سعی کنه کارشو به بهترین شکل ممکن انجام بده از اون طرف یه آقا زاده ی حروم زاده هم هست که دخترهای مردم رو بعد از تجاوز و شکنجه میکشه و میندازه یه گوشه تا آدم کش های پدرش بیاند کثافت کاری هاشو تمیز کنند و هیچ کس اصلا اهمیت نمیده یه آدم اونجا مرده و بیشتر نگران یه پدر دل شکسته اند که ممکنه موقعیتش به خطر بی افته… داشت حالم به هم میخورد…واقعا ما داریم کجا میریم؟؟؟

شرمنده خیلی از دیدن قسمت اول این انیمه شوکه شده بودم یه جورایی انواع مختلفی از آدم کش ها را دیدم و یه حس عجیب و غریبی درونم به وجود اومد که توصیفش کمی سخته…طراحی خوب بود. شخصیت پردازی کاراکترها واقعا ممتاز و کار شده بود نویسنده قلم و اطلاعات عمومی خوبی داشت. داستان جنایی و پلیسی متفاوتی برای دنبال کردن داره و پایان داستان قابل پیش بینی نیست و در نهایت موسیقی هم خوب بود.

About news

Check Also

انیمه bleach

   یکی ازانیمه ­های پر­طرفدار­، نه تنها­در سرزمین مادری که ساخته شده ، بلکه در­قاره …

One comment

  1. باید بگم که بعد از مدت ها (بعد از عنوان هایی مثل gangesta و ۹۱days) این انیمه توانست اون حس و حالی رو که از یه اثر با تم اکشن و گنگستری انتظار داشتم رو بر اورده کنه.داستانی که تو فضای مدرن و شهری رخ میده با شخصیت هایی که با اسحله های مختلف سرد و گرم و نهایتا توانایی های مبارزه خودشون به شغل شریف ادمکشی مشغول هستند. کشتن,شکنجه کردن,سر به نیست کردن,قاچاق,سر پوش گذاشتن رو فساد مقامات از کارهای معمولی هست که شخصیت های داستان در حال انجامش هستند و به خاطر پول یا منفعت خود یا اطرافیان بهش دست می زنند و در این بین اگه چیزی باشه که ترس رو به دل این افراد میندازه داستان سامورایی هست که کارش کشتن خود ادمکش هاست کسی که توانایی خیلی زیادی داره (که امیدوارم در ادامه داستان در مورد گذشته اش و برنامه اش برای اینده بیشتر بدونیم). به شخصه ۴ قسمت اول انیمه رو کاری با ضرب اهنگ تند با داستانی درگیر کننده و شخصیت هایی جذاب می دونم بخصوص شخصیت دختر پوش داستان که انگیزه های قوی برای ادم کشی و البته انتقام داره اگر چه شخصیت همراه او, کاراگاه داستان به شخصیت پردازی بیشتری نیاز داره اینکه گذشته و انگیزه اش چی بوده و رابطه اون با لین چاقو به دست به کجا میرسه که امیدوارم در ادامه داستان شاهد داستان پردازی بهتری برای او و سایر افرادی که کما بیش تا به اینجای داستان معرفی شده اند باشیم همچنین ریتم تند و اکشن بیشتر و در نهایت پایان بندی مناسب که یا داستان را به خوبی به پایان برساند یا راه را برای فصول بعدی همراه کند.

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A