Home / نقد / نقد انیمه / انیمه Kenka Banchou Otome Girl Beats Boys

انیمه Kenka Banchou Otome Girl Beats Boys

هیچ مشکلی نیست که دخترها پسرها را بزنند…اصلا به نظر من همه ی دخترها تو سرتاسر جهان باید اون قدر قوی باشند که بتونند تو شرایط اضطراری و خطرناک از خودشون محافظت کنند و خودشون را به مکان امنی برسونند و به شخصه از دیدن دخترهای ورزشکارمون تو مسابقات جهانی حسابی لذت میبرم و براشون آرزوی موفقیت و سلامتی می کنم. و تو این انیمه یکی از سکانس های مورد علاقم همین چند ثانیه ی این بخش بود:

خیلی فن کارآمد و زیبا و سریعی بود…

اما این انیمه چند تا اشکال اساسی داشت اول چرا یه برادر میتونه خواهر دوقلوی خودش که تازه چند ساعت از دیدارشون بیشتر نمیگذره را بفرسته مدرسه ی خلافکارهایی که برادر بزرگتروش اونجا آقایی می کنه و ازش بخواد تو بره و جای اونو بگیر چون این یه رسم تو خانواده ی خلافکار ماست؟! نمیدونم شاید خانوادشون یاکوزا اند که از پسرهاشون توقع دارند تو مدارس خصوصی خلافکاری دووم بیارند؟ حالا اینجا شما میفهمید برادر دوقلوی این خانم اصلا مرد نبود یا اگرم بود توش شک و شبهه است!! خصوصا طرفداری از خواننده ی مرد که عالمی داره این بخش!!

دومین مطلب اینه که معمولا تو مدرسه ی خلافکاری باید قیافه ها داغون و خلاصه معلوم باشه وسط جوب بزرگ شدی اما اینجا ما چی داریم چهارتا گل پسر که از تو زر ورق دراومدند بیرون و دیگر هیچ… یعنی اون قدر بقیه ی دانش آموزان خلافکار بیچاره اند که حتی چهره ها شون به تصویر هم کشیده نشده این شد انیمه ی مدرسه ی بچه های خلاف آبرو برای خلاف و خلافکاری با این قیافه های دخترونه باقی مونده؟؟؟

سومین مطلب مدت خیلی کم هر قسمت و تکرار دیالوگ های سه تا کله پوکی که گزارش می دادند و عدم فهم این تاکید که “من پسرم” خب بابا فهمیدیم خیلی مردی ولی دیگه خیلی رفتی تو نقشت دخترم یه ذره بیا بیرون؟! بقیه هم چه جدی دنبال می کنند؟

چهارمین مطلب اینه که چه طور یه مرد نمیتونه به مرد دیگه معنای رفاقت و دوستی را بفهمونه ولی یه دختر میتونه به یه پسر معنی رفاقت و اعتماد را بفهمونه؟؟؟ این قسمت کاملا مردونه است و زنها چیز زیادی از این جور رفاقت ها سرشون نمیشه پس به زور دخترها را قاطی این مسائل نکنید اصلا تقصیر منه که رفتم انیمه ی دخترونه نگاه کردم من که نمیفهمم چی دخترها شاد می کنه برای من این انیمه خیلی سطح پایین اند  پر از غلط در رساندن مفاهیم اخلاقی و توهین و فضای خلافکاری مدرسه ها…منظورم خلافکاری خاص مدرسه ها تو انیمه است مثل بلیز باب و …!

از اون انیمه ها بود که سعی کرده بودن از آب کره بگیرند و این وسط پول یه سری دختر ژاپنی عاشق اوتومه گیم را با کمترین سرمایه به جیب بزنند دلم به حال دخترها می سوزه که چنین انیمه های سطح پایینی براشون درست می کنند و اونها بدون هیچ گله و شکایتی راضی از چیزی که دیدند زندگی می کنند…

 

About news

Check Also

انیمه bleach

   یکی ازانیمه ­های پر­طرفدار­، نه تنها­در سرزمین مادری که ساخته شده ، بلکه در­قاره …

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A