Home / نقد / نقد انیمه / فصل اول و دوم انیمه ?Kore wa Zombie Desuka

فصل اول و دوم انیمه ?Kore wa Zombie Desuka

گول یه بنده خدایی را خوردم که یه روز بهم گفت این انیمه خیلی خنده داره…ولی من زیاد خندم نگرفت…معمولا وقتی انیمه های حرمسرایی می بینم اصلا خنده ام نمیگیره بیشتر حس انتقام، هاله ی مرگ به همراه مقداری نیت شیطانی در روح و جسمم رسوخ پیدا می کنه که متأسفانه با عدم دسترسی من به قهرمان زن نمای داستان هیچ وقت به نتیجه نمیرسه… اینکه همیشه در بطن انیمه ها و مانگاهای حرمسرایی مردانی قرار میگیرند که کمترین شباهت را به مرد دارند خودش یه توهین غیر مستقیم به کل جامعه ی مردان جهانه!!

آخه نا مسلمون ها کدوم مردی تو یه خونه تنها زندگی می کنه و دورش چندین دختر اونم در بهترین حالت ممکن از نظر جسمانی وجود داره و اون کاملا معصوم و بی گناه مثل یک سرپرست خوب و وظیفه شناس از تک تکشون نگهداری می کنه؟؟؟ ولش کنید این حرف ها دیگه تکراری شده بریم سراغ داستان با وجود اینکه من قربانی رفیق ناباب شدم و این انیمه را دیدم ولی خودم با دیدن قسمت اول و این الهه ی مو نقره ای ساکت و لهجه ی قهرمان داستان و زامبی بودنش تصمیم به ادامه ی داستان گرفتم ولی این اراده دوام چندانی نداشت و بعد از ۱۰ قسمت دیگه طاقتم طاق شد و انیمه را تا آخرین دقیقه ی فصل دوم زدم رفت…و کاملا خلاصه مروری به کل داستان داشتم پس اگر حرف هایی که میزنم به مزاجتون خوش نیومد بدونید منم چندان کامل این انیمه را ندیدم.

اما دلیل بی ارادگی من چی بود:

اولیش این بود که من از طراحی چشم های بزرگ غیر عادی و دهن بی شکل و عدم وجود ابرو تو کاراکتر دختر داستان اونم به سبک قدیمی اصلا خوشم نمیاد یکی از دلایل اوتاکو شدن من انیمه های طراحی جدیده وگرنه خیلی وقت پیش اوتاکو می شدم.

دومیش اینه که دلم میخواست شخصیت دختر داستان همون طور بی صدا بمونه و من بتونم برای اولین بار انیمه ای رمانتیک با قهرمان دختر داستان لال ببینم که هنوز به این آرزوم نرسیدم.

سوم اینکه داستان اولش خیلی جنایی و خوب شروع شد ولی وسطاش خیلی لوس و پر از تصادف های دیداری احمقانه و دخترهایی که دارند سر یه زامبی با هم می جنگند شد و از اون حس یافتن مجرمی خارج شد و منم حالم از دیدن سکانس ها و اتفاقات تکراری به هم میخوره… چشماموم را که از سر راه پیدا نکردیم باید فقط انیمه و مانگای معرکه ببینیم!!

چهارم هم اینکه اره برقی فرو کردن تو شکم یه آدم و بیشتر از ده ها بار یکی را کشتن و بخشیدن قاتل ها و کمک به جنایتکارها از اون دست کارهاییه که نه تنها با هم تناسب نداره بلکه دور از انسانیت و عقل و انصافه اونم وقتی همه چی خیلی ناز و خوشگل سر هم بندی میشه!!

پنج: موسیقی خوب نبود و طراح میخواست ما رو به زور بخندونه مثلا کی تا حالا دیده یه نفر با کامیون تصادف کنه و پرتاب بشه تو هوا و تا برسه به زمین کل لباس های تنش در بیاد بیرون؟؟؟ تا حالا کسی را که واقعا با کامیون تصادف کرده دیدید؟ عکسشو چی؟ فکر می کنید چنین چیزی واقعا خنده داره؟ بخشیدن کسی که یه خانواده را قتل عام کرده انصافه یا شنیدن حرف های زشت و تحقیر و توهین یه زن به کسی که ازش پذیرایی کرده نو و نمک همدیگه را خوردند جالب و دنبال کردنیه؟؟؟

وقت منو که تلف کرد خودتون می دونید…

About news

Check Also

انیمه bleach

   یکی ازانیمه ­های پر­طرفدار­، نه تنها­در سرزمین مادری که ساخته شده ، بلکه در­قاره …

پاسخ دهید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A